ترجمه ترجمه .

ترجمه

ترجمه محتواي شبكه هاي اجتماعي و قيمت مناسب آن


۴- ترجمه‌ محتواي شبكه‌هاي اجتماعي

در سال‌هاي اخير شبكه‌هاي اجتماعي تأثير چشم‌‌‌‌‌گيري بر زندگي ما داشته‌اند. گفت‌وگوي افراد در نقاط مختلف جهان كه طي چند سال گذشته ابتدا با ابزار‌هايي مانند توييتر و فيسبوك ممكن شد و بعد از آن با وايبر، وات اپ، لاين و تلگرام آسان‌تر شد، براي بسياري از مردم در ابتداي اين دهه غير قابل باور بود. به علاوه تاسيس يك شركت جديد با وجود شبكه‌‌‌هاي اجتماعي آسان‌تر از گذشته شده‌است. با كمك شبكه‌هاي اجتماعي مانند لينكدين مي‌توانيد كارمند با مهارت لازم براي كار خود پيدا‌‌‌ كنيد و با ساير افرادي كه در حوزه كاري شما فعاليت مي‌كنند، تعامل داشته‌باشيد و كار خود را بدون پرداخت هزينه سنگين براي تبليغات گسترش‌ دهيد. براي مثال پست‌هاي به اشتراك گذاشته شده در فيسبوك و اينستاگرام كه صدها هزار بار لايك مي‌شوند و مقاله‌هايي كه هزاران بار در توييتر ريتوييت مي‌شوند، از قدرتمند‌ترين ابزارهاي تبليغات و درآمد‌زايي براي سرمايه‌گذاري بر كارها و افراد هستند و سفارش ترجمه تخصصي زيادي دارند.

شبكه‌هاي اجتماعي


دو مشكل شبكه‌هاي اجتماعي كه بسياري از كارآفرين‌ها با آن مواجه مي‌شوند، باقي‌ماندن همه محتوا به زبان اوليه و زياد‌ بودن حجم آن‌ها است. در نتيجه گروهي از بيننده‌هايي كه به يك زبان صحبت مي‌كنند، نمي‌‌توانند از تبليغ‌هايي كه به زباني ديگر است، اطلاع پيدا‌ كنند. ترجمه متن فارسي به انگليسي در اينجا به كمك تبليغ كننده ها مي آيد.

۵- ترجمه‌ امور مالي

پول محدوديت ندارد. در دنياي مالي امروز مبلغ قابل توجهي پول، چندبار در روز، بين مؤسسه‌هاي مختلف جابه‌جا مي‌شود تا گردش سرمايه در جايي باشد كه نياز بيش‌تري به آن وجود دارد. با اين ‌حال، اين همه ثروت و سرمايه به اسناد دقيق و گزارش نياز دارد و معامله‌‌‌هاي ‌مالي بين‌المللي هميشه بايد مطابق استاندارد‌هاي قانوني باشند تا قوانين تجاري را نقض نكنند. بنابراين همه سند‌هاي مالي، قراردادها،‌‌ گزارش‌ها، مكاتبه‌ها و … بايد با درنظرگرفتن آيين‌نامه‌هاي داخلي و بين‌المللي ترجمه شوند. با توجه به اين كه در صنعت زمان‌بندي و گردش سرمايه فوق‌العاده مهم است، اطمينان حاصل كنيد كه هيچ مشكل قانوني وجود ندارد و قيمت ترجمه انگليسي به فارسي آن مناسب است.

 

برگرفته از آقاي مترجم


برچسب: ترجمه متن فارسي به انگليسي،سفارش ترجمه تخصصي،قيمت ترجمه انگليسي به فارسي،ترجمه محتواي شبكه هاي اجتماعي،ترجمه امور مالي،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۷:۰۲ توسط:مترجم موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :